RUBI profesionálne náradie pre obkladačov

Profesionálne náradie pre obkladačov - Ručné rezačky, Diamantové kotúče, Vrtáky, Korunky, Diamantové píly - predaj, servis

13939 fast 85 rucna rezacka v taske 1 m

Rubi FAST-65 ručná rezačka v taške

Dostupnosť: 2 dní | Obj.číslo: 13932 | EAN: 8413797139327 |

21
bez_dph
197
0
196,90 € s DPH
162,73 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 65 cm
- diagonálny rez: 45x45cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 12 mm

- dodávaná v taške
- hmotnosť: 6,3 kg (7kg s taškou)

 

Hlavné prednosti rezačiek FAST:

 

- Robustná hliníková základňa
- Nová pevný a stabilný lámací mechanizmus uľahčuje lámanie.
- Vystužené 18 mm vodítka pre väčšiu odolnosť.
- Štyri bočné podpery pre podporu veľkých dlažieb.

 

 


Materiály:
Na rezanie keramických dlaždíc.

 

Vlastnosti:
Široká penová podložka.
Chromované oceľové vodítka s antikoróznou úpravou.
Bočný doraz s 45 ° nástavcom.
Bočné podpery pre väčšiu podporu dlaždice.
Vymeniteľné rezné kolieska od Ø1 / 4 "(6mm) do 13/32" (10mm).
Dodávaná s Ø1 / 4 "(6 mm) rezným kolieskom.
Dvojvrstvová základňa s pohlcovaním nárazov.
Priamy pohľad na líniu rezu.

 

Popis:
Vďaka ručnej rezačke FAST RUBI opäť dokazuje, že ich výrobky ponúkajú profesionálnemu obkladačovi najnovšie technológie v oblasti návrhu a výroby ručných rezačiek.

 

Ručné rezačky FAST sú ľahké vďaka svojej novej základni vyrobenej z extrudovaného hliníka a sú veľmi univerzálne pri rezaní rôznych typov keramických dlaždíc vďaka svojej pevnosti konštrukcie a mobilnému lámaču.

 

Všeobecne vhodné na rezanie keramických dlaždíc, ručné rezačky FAST majú mobilnú reznú hlavu a lámač, ktorá je oveľa pevnejšia a stabilnejšia na ľahké odrezávanie materiálov. Jej posuvníky POM ponúkajú vysokú tuhosť a presnosť pri rezaní, pričom znižujú trenie s vodiacimi lištami.

 

Vodiace lišty rezačiek FAST sú vyrobené z ocele, kalibrované a upravené na zabezpečenie presnosti a rozmerovej stability a sú chrómované, aby sa zabezpečila maximálna životnosť. S priemerom 18 mm, ručné rezné vodiace príruby RUBI majú väčšiu torznú silu, a to ako pri lámaní, tak aj pri rezaní keramických dlaždíc.

 

K dispozícii v dvoch modeloch s dĺžkami rezu 65 cm a 85 cm, FAST ručné rezačky obsahujú štyri bočné opory, plne nastaviteľné na pozíciu keramických dlaždíc a ponúkajú profesionálnu podporu dlaždiciam, lepšie zabezpečenie a stabilitu keramickej dlaždice, najmä vo veľkých formátoch.

 

Rad FAST je prispôsobený pre prácu s vymeniteľnými reznými kolieskami RUBI s priemerom 8 a 10 mm a umožňuje najlepšie výsledky v najbežnejších keramických materiáloch.

 

Okrem toho všetky modely ručných rezačiek FAST obsahujú bočný doraz a štvorcový uhol 45 ° na rýchle a ľahké opakujúce sa a diagonálne rezy a praktickú cestovnú tašku vyrobenú z vysoko pevnej textílie, ktorá umožňuje jednoduchú prepravu ručnej rezačky v ruke, alebo cez plece.

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Galéria

Súbory na stiahnutie

cart