RUBI profesionálne náradie pre obkladačov

Profesionálne náradie pre obkladačov - Ručné rezačky, Diamantové kotúče, Vrtáky, Korunky, Diamantové píly - predaj, servis

13939 fast 85 rucna rezacka v taske 1 m

Rubi FAST-65 ručná rezačka v taške

Dostupnosť: 2 dní | Obj.číslo: 13932 | EAN: 8413797139327 |

21
bez_dph
187.53
0
187.53 € s DPH
154,98 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 65 cm
- diagonálny rez: 45x45cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 12 mm

- dodávaná v taške
- hmotnosť: 6,3 kg (7kg s taškou)

 

Hlavné prednosti rezačiek FAST:

 

- Robustná hliníková základňa
- Nová pevný a stabilný lámací mechanizmus uľahčuje lámanie.
- Vystužené 18 mm vodítka pre väčšiu odolnosť.
- Štyri bočné podpery pre podporu veľkých dlažieb.

 

 


Materiály:
Na rezanie keramických dlaždíc.

 

Vlastnosti:
Široká penová podložka.
Chromované oceľové vodítka s antikoróznou úpravou.
Bočný doraz s 45 ° nástavcom.
Bočné podpery pre väčšiu podporu dlaždice.
Vymeniteľné rezné kolieska od Ø1 / 4 "(6mm) do 13/32" (10mm).
Dodávaná s Ø1 / 4 "(6 mm) rezným kolieskom.
Dvojvrstvová základňa s pohlcovaním nárazov.
Priamy pohľad na líniu rezu.

 

Popis:
Vďaka ručnej rezačke FAST RUBI opäť dokazuje, že ich výrobky ponúkajú profesionálnemu obkladačovi najnovšie technológie v oblasti návrhu a výroby ručných rezačiek.

 

Ručné rezačky FAST sú ľahké vďaka svojej novej základni vyrobenej z extrudovaného hliníka a sú veľmi univerzálne pri rezaní rôznych typov keramických dlaždíc vďaka svojej pevnosti konštrukcie a mobilnému lámaču.

 

Všeobecne vhodné na rezanie keramických dlaždíc, ručné rezačky FAST majú mobilnú reznú hlavu a lámač, ktorá je oveľa pevnejšia a stabilnejšia na ľahké odrezávanie materiálov. Jej posuvníky POM ponúkajú vysokú tuhosť a presnosť pri rezaní, pričom znižujú trenie s vodiacimi lištami.

 

Vodiace lišty rezačiek FAST sú vyrobené z ocele, kalibrované a upravené na zabezpečenie presnosti a rozmerovej stability a sú chrómované, aby sa zabezpečila maximálna životnosť. S priemerom 18 mm, ručné rezné vodiace príruby RUBI majú väčšiu torznú silu, a to ako pri lámaní, tak aj pri rezaní keramických dlaždíc.

 

K dispozícii v dvoch modeloch s dĺžkami rezu 65 cm a 85 cm, FAST ručné rezačky obsahujú štyri bočné opory, plne nastaviteľné na pozíciu keramických dlaždíc a ponúkajú profesionálnu podporu dlaždiciam, lepšie zabezpečenie a stabilitu keramickej dlaždice, najmä vo veľkých formátoch.

 

Rad FAST je prispôsobený pre prácu s vymeniteľnými reznými kolieskami RUBI s priemerom 8 a 10 mm a umožňuje najlepšie výsledky v najbežnejších keramických materiáloch.

 

Okrem toho všetky modely ručných rezačiek FAST obsahujú bočný doraz a štvorcový uhol 45 ° na rýchle a ľahké opakujúce sa a diagonálne rezy a praktickú cestovnú tašku vyrobenú z vysoko pevnej textílie, ktorá umožňuje jednoduchú prepravu ručnej rezačky v ruke, alebo cez plece.

 

Galéria

Súbory na stiahnutie

cart