Rubi CEV 200mm Superpro

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 30946
  • EAN: 8413797309461
Availability: In Stock
43,16 € s DPH 46,42 € s DPH
35,97 € bez DPH

Technické údaje:

Priemer: 200mm,

otvor: 25,4mm,

hrúbka: 1,7mm,

výška segment: 7mm

 

Vlastnosti
Univerzálny diamantový kotúč na všeobecné rezanie keramických obkladačiek ako obkladačiek, dlaždíc, porcelánu.

 

Najlepšie prevedenie. Na rovné rezanie aj rezanie pod uhlom keramických dlaždíc a iných materiálov s glazúrou, s hrúbkou menšou ako 1 "(25 mm).

 

Popis:
Univerzálne diamantové kotúče s kontinuálnym okrajom RUBI CEV sú najlepšou voľbou pre všeobecné rezanie keramických dlaždíc.

Kombinácia medzi diamantovým zrnom a zliatinou, ktorá tvorí segment, robí diamantové kotúče CEV RUBI ideálne pre všeobecné rezanie keramických dlaždíc ako sú glazované alebo porcelánové dlaždice.

 

Diamantové kotúče CEV sa lepšie prispôsobia než akékoľvek iné kotúče situáciám, v ktorých profesionálny obkladač na dlaždice potrebuje pracovať s rôznymi typmi keramických dlaždíc.

 

Použitie univerzálneho rezného diamantového kotúča, ako napríklad CEV, znižuje prestoje spôsobené nutnosťou meniť kotúč pri každej zmene materiálu. Rovnako tak získavame kvalitu a optimálny výkon v celej škále materiálov.

 

Diamantový kotúč CEV značky RUBI je celoobvodový kotúč. Tento typ diamantového kotúča dáva profesionálnemu obkladačovi možnosť získať vysokokvalitné výsledok rezania.

 

Konštrukcia diamantových kotúčov CEV od firmy RUBI je ideálna na rezanie všetkých druhov keramických dlaždíc a iných kamenných materiálov s hrúbkou menšou ako 25 mm.

 

Prostredníctvom laserového zvárania sme vytvorili spoj medzi diamantovým segmentom a oceľovým jadrom diamantového kotúča RUBI CONTINUOUS - CEV, ktorý je zárukou kvality a bezpečnosti pre užívateľa.

 

V rámci svojho sortimentu diamantových kotúčov ponúka RUBI profesionálom dve triedy kotúčov: PRO a SUPERPRO.

- kotúče PRO ponúkajú profesionálnemu užívateľovi najlepší pomer ceny a výkonu.

- kotúče SUPERPRO sú najlepšou voľbou pre tie najnáročnejšie práce.

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu