RUBI profesionálne náradie pre obkladačov

Profesionálne náradie pre obkladačov - Ručné rezačky, Diamantové kotúče, Vrtáky, Korunky, Diamantové píly - predaj, servis

17906 tr 710 magnet rucna rezacka

Rubi TR-710Magnet ručná rezačka

Dostupnosť: 2 dní | Obj.číslo: 17906 | EAN: 8413797179064 |

21
bez_dph
424.38
0
424.38 € s DPH
350,73 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 71 cm
- diagonálny rez: 50x50cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 3 - 15 mm

- lámacia sila 800 kg

- dodávaná v kufri
- hmotnosť: 

 

Hlavné prednosti rezačky Rubi rady TR:

 

- Rýchly operačný systém pomocou magnetu, ovládateľný jednou rukou. Väčšia ľahkosť a rýchlosť rezania.
- Vystužené konštrukčné prvky. Vysoký lámací výkon.
- Otočná konzola s centrálnym otočným čapom pre rýchle a presné meranie uhlových rezov.
- Vysoká viditeľnosť línie rezu počas rezania.

 

Rezačka radu TR je vhodná na časté rezanie porcelánu, gresu a intenzívnu prácu s glazovanými kameninovými dlaždicami.


Vlastnosti:

 

- Pevné oceľové vodiče - chrómované a rektifikované, s antikoróznou úpravou pre väčšiu odolnosť voči ohýbaniu.
- Mobilný lámací mechanizmus s výkonom 800 kg.
- Vystužená rukoväť SOFT-GRIP.
- Bočný doraz pre opakované rezy.
- Doplnková základňa - podpery - pre veľké formáty.
- Odpružená základňa s tlmiacim účinkom
- Vysoko pevná hliníková základňa.
- Vymeniteľné rezné kotúče v roumeroch Ø 6mm -22mm.
- V balení sú Ø 6 mm a 10 mm rezné kotúče a kufor.

 

Popis:

 

Keď hovoríme o ručných rezačkách TR-MAGNET, mali by sme zvýrazniť ich mobilný lámací mechanizmus. Vďaka mobilnému lámaciemu mechanizmuručné rezačky TR-MAGNET ideálne na diagonálne rezanie. Rezy sa dajú robiť veľmi presne vďaka otočnému pravítku.

 

Ručné rezačky TR-MAGNET umožňujú intenzívne rezanie keramických dlaždíc, obzvlášť vtedy, keď sa zmieňujeme o typoch BIII a kameninových dlaždíc typu BIIa, ale tiež ponúkajú optimálny výkon pri častom rezaní porcelánových (gres) dlaždíc (typ BIa) s hrúbkou menšou ako 15 mm.

 

Mobilný lámací mechanizmus ručných rezačiek RUBI TR-MAGNET zaručuje dokonalú kvalitu rezu pri vykonávaní diagonálnych rezov od začiatku po koniec.

 

Na druhej strane, TR-MAGNET vyniká vďaka tomu, že lámací systém je vybavený oddeľovacou zostavou, ktorá umožňuje obsluhe pracovať s jednou rukou.

 

Systém MAGNET zablokuje lámač, čo uľahčuje rezanie keramických dlaždíc a lepšiu viditeľnosť. Na druhej strane jednoduchým posunutím páčky smerom hore nastavíme lámač, ktorý nám umožní použiť maximálny výkon 800 kg a dosiahnuť čistý a presný rez.

 

Všetky modely v rade ručných rezačiek TR-MAGNET sú vybavené centrálnym otáčacím otočným čapom pre rýchle a presné meranie uhlových rezov v rozsahu -45 ° až 0 ° až 45 °. Pravítko je doplnené technickým plastovým bočným dorazom, ktorý umožňuje fixovanie kusov v opakujúcich sa rezoch.

 

Ručné rezačky RUBI TR-MAGNET majú vysoko pevnú dvojvrstvovú hliníkovú základňu s efektom absorpcie nárazov a bočné opory pre veľké dlaždice.

 

Ručné rezačky TR-MAGNET sú vybavené oceľovými vodidlami z chrómovanej ocele, rektifikovanými a kalibrovanými a s antikoróznou úpravou. Tento dvojitý vodiaci systém ponúka používateľovi lepšiu a väčšiu viditeľnosť línie rezu, čím dosahuje vysokú presnosť pri každom reze.

 

Možnosť využitia celej škály vymeniteľných rezných koliesok RUBI od 6 do 22 mm umožňuje prispôsobiť ručné rezačky TR-MAGNET ku každému keramickému materiálu a dosiahnuť maximálny výkon a kvalitu rezu.

 

Ručné rezačky TR-MAGNET obsahujú dve štandardné kolieska: jedno z 6 mm pre rezanie dlaždíc a ďalšie 10 mm pre glazované kameniny.

 

Nakoniec by sme mali poukázať na jeden z najvýraznejších a najvýraznejších aspektov ručných rezačov RUBI: transportné puzdro so zosilnenými zámkami a závesmi na ochranu a uľahčenie prenosnosti ručných rezačiek TR-MAGNET.

 

V procese vytvárania našich nástrojov je testovacie obdobie zahrnuté do skutočných pracovných situácií na niektorých domácich a medzinárodných trhoch, ktoré vedie skupina dôveryhodných odborníkov v priemysle. Táto akcia nám umožňuje identifikovať oblasti zlepšenia našich výrobkov pred ich predajom a / alebo prispôsobením ich potrebám koncového používateľa.

Galéria

Súbory na stiahnutie

Súvisiace produkty

cart