Rubi TR-710Magnet ručná rezačka

Dĺžka rezu 71 cm.
    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 17906
  • EAN: 8413797179064
Availability: In Stock
442,37 € s DPH 520,43 € s DPH
368,64 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 71 cm
- diagonálny rez: 50x50cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 3 - 15 mm

- lámacia sila 800 kg

- dodávaná v kufri
- hmotnosť: 

 

Hlavné prednosti rezačky Rubi rady TR:

 

- Rýchly operačný systém pomocou magnetu, ovládateľný jednou rukou. Väčšia ľahkosť a rýchlosť rezania.
- Vystužené konštrukčné prvky. Vysoký lámací výkon.
- Otočná konzola s centrálnym otočným čapom pre rýchle a presné meranie uhlových rezov.
- Vysoká viditeľnosť línie rezu počas rezania.

 

Rezačka radu TR je vhodná na časté rezanie porcelánu, gresu a intenzívnu prácu s glazovanými kameninovými dlaždicami.


Vlastnosti:

 

- Pevné oceľové vodiče - chrómované a rektifikované, s antikoróznou úpravou pre väčšiu odolnosť voči ohýbaniu.
- Mobilný lámací mechanizmus s výkonom 800 kg.
- Vystužená rukoväť SOFT-GRIP.
- Bočný doraz pre opakované rezy.
- Doplnková základňa - podpery - pre veľké formáty.
- Odpružená základňa s tlmiacim účinkom
- Vysoko pevná hliníková základňa.
- Vymeniteľné rezné kotúče v roumeroch Ø 6mm -22mm.
- V balení sú Ø 6 mm a 10 mm rezné kotúče a kufor.

 

Popis:

 

Keď hovoríme o ručných rezačkách TR-MAGNET, mali by sme zvýrazniť ich mobilný lámací mechanizmus. Vďaka mobilnému lámaciemu mechanizmuručné rezačky TR-MAGNET ideálne na diagonálne rezanie. Rezy sa dajú robiť veľmi presne vďaka otočnému pravítku.

 

Ručné rezačky TR-MAGNET umožňujú intenzívne rezanie keramických dlaždíc, obzvlášť vtedy, keď sa zmieňujeme o typoch BIII a kameninových dlaždíc typu BIIa, ale tiež ponúkajú optimálny výkon pri častom rezaní porcelánových (gres) dlaždíc (typ BIa) s hrúbkou menšou ako 15 mm.

 

Mobilný lámací mechanizmus ručných rezačiek RUBI TR-MAGNET zaručuje dokonalú kvalitu rezu pri vykonávaní diagonálnych rezov od začiatku po koniec.

 

Na druhej strane, TR-MAGNET vyniká vďaka tomu, že lámací systém je vybavený oddeľovacou zostavou, ktorá umožňuje obsluhe pracovať s jednou rukou.

 

Systém MAGNET zablokuje lámač, čo uľahčuje rezanie keramických dlaždíc a lepšiu viditeľnosť. Na druhej strane jednoduchým posunutím páčky smerom hore nastavíme lámač, ktorý nám umožní použiť maximálny výkon 800 kg a dosiahnuť čistý a presný rez.

 

Všetky modely v rade ručných rezačiek TR-MAGNET sú vybavené centrálnym otáčacím otočným čapom pre rýchle a presné meranie uhlových rezov v rozsahu -45 ° až 0 ° až 45 °. Pravítko je doplnené technickým plastovým bočným dorazom, ktorý umožňuje fixovanie kusov v opakujúcich sa rezoch.

 

Ručné rezačky RUBI TR-MAGNET majú vysoko pevnú dvojvrstvovú hliníkovú základňu s efektom absorpcie nárazov a bočné opory pre veľké dlaždice.

 

Ručné rezačky TR-MAGNET sú vybavené oceľovými vodidlami z chrómovanej ocele, rektifikovanými a kalibrovanými a s antikoróznou úpravou. Tento dvojitý vodiaci systém ponúka používateľovi lepšiu a väčšiu viditeľnosť línie rezu, čím dosahuje vysokú presnosť pri každom reze.

 

Možnosť využitia celej škály vymeniteľných rezných koliesok RUBI od 6 do 22 mm umožňuje prispôsobiť ručné rezačky TR-MAGNET ku každému keramickému materiálu a dosiahnuť maximálny výkon a kvalitu rezu.

 

Ručné rezačky TR-MAGNET obsahujú dve štandardné kolieska: jedno z 6 mm pre rezanie dlaždíc a ďalšie 10 mm pre glazované kameniny.

 

Nakoniec by sme mali poukázať na jeden z najvýraznejších a najvýraznejších aspektov ručných rezačov RUBI: transportné puzdro so zosilnenými zámkami a závesmi na ochranu a uľahčenie prenosnosti ručných rezačiek TR-MAGNET.

 

V procese vytvárania našich nástrojov je testovacie obdobie zahrnuté do skutočných pracovných situácií na niektorých domácich a medzinárodných trhoch, ktoré vedie skupina dôveryhodných odborníkov v priemysle. Táto akcia nám umožňuje identifikovať oblasti zlepšenia našich výrobkov pred ich predajom a / alebo prispôsobením ich potrebám koncového používateľa.


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu