Články

Diamantové kotúče RUBI

Rad diamantových kotúčov RUBI sa neustále vyvíja a získal dôveru a uznanie profesionálov po celom svete.

Ako je bežné v značke, RUBI využíva svoj nepretržitý kontakt s trhom a poprednými výrobcami keramiky, aby zistil, z prvej ruky, meniace sa potreby profesionálov. Výsledkom týchto poznatkov a spoločným úsilím s užívateľmi po celom svete je, že diamantové kotúče RUBI sa stále vyvíjajú, obnovujú a začleňujú nové produkty s najnovšími technológiami do ich dizajnu a výroby.

 

Tento neustály vývoj a inovácia v kombinácii s optimálnym pomerom kvality a ceny je jedným z dôvodov, prečo stále viac a viac profesionálov vyberá kotúče RUBI pre svoje najnáročnejšie pracovné úlohy.

 

RUBIkompletný sortiment diamantových kotúčov pre mokré i suché rezanie.
Mení sa v priemere od 115 mm do 350 mm. V rade diamantových kotúčov RUBI nájdu profesionáli rôzne typy kotúčov, ktoré plne vyhovujú ich potrebám.

 

V rámci diamantovej sekcie RUBI nájdete rôzne typy diamantových kotúčov.

 

CELOOBVODOVÉ pre maximálnu kvalitu rezu.
J-SLOT, ktoré poskytujú vysoký výkon a umožňujú vysokú rýchlosť rezania najtvrdších materiálov.
TURBO a TURBO-VIPER, aby sa zvýšila rýchlosť rezania bez toho, aby sa obetovala vysoká kvalita rezu.
SEGMENTOVANÉ A TURBO SEGMENTOVÉ kotúče pre maximálnu rýchlosť rezania a všestrannosť.

 

RUBI tiež ponúka rad šikmých segmentov, ktoré sú ideálne na rezanie materiálov s vysokým rizikom lámavosti, ako je mramor alebo vlákna, a čepieľkové brúsené segmenty VACUUM BRAZED pre rýchle a všestranné rezanie všetkých druhov materiálov.

 

RUBI klasifikuje svoje rezné kotúče podľa farby v závislosti od typu materiálu alebo materiálov, pre ktoré bola navrhnutá.


Táto klasifikácia umožňuje ľahké rozpoznanie kotúča používateľom a predajcom a ukazuje jeho širokú škálu riešení pre každý typ materiálu v závislosti od rýchlosti a kvality rezu.

Najmä v rámci diamantových kotúčov RUBI sú špeciálne kotúče na rezanie porcelánovej kameniny (GRES), čoraz bežnejšieho materiálu oceňovaného odborníkmi.

Okrem ponúkania širokého a pestrého sortimentu výrobkov spoločnosť RUBI vytvorila špecifickú aplikáciu, RUBI DIAMOND EXPERT, aby pomohla používateľom vybrať najvhodnejší diamantový kotúč pre každý materiál a povrchovú úpravu.


Je k dispozícii vo verzii Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.germansboada.rubi_diamond_expert) a vo verzii IOS
(https://itunes.apple.com/us/app/rubi-diamond-expert/id1147105781?l=es&ls=1&mt=8).

 

Naše skúsenosti neustále vylepšujú početné pripomienky používateľov z celého sveta týkajúce sa kvality diamantových kotúčov RUBI. Tie možno vidieť v Hodnotiacich diamantových listoch.

Menu