Rubi CPC 250 mm Pro

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 30959
  • EAN: 8413797309591
Availability: In Stock
70,51 € s DPH 74,22 € s DPH
58,76 € bez DPH

Technické údaje:

Priemer: 250mm,

otvor: 25,4mm,

hrúbka: 2,2mm,

výška segment: 7mm

 

Vlastnosti
Diamantový kotúč odporúčaný na rezanie jemných porcelánových dlaždíc s hrúbkou menšou ako 1 "(25 mm).
Špeciálne odporúčaný pre rezanie pod uhlom (Jolly).

 

Popis:
V súčasnej dobe je jedným z najväčších problémov, ktorým čelia profesionálny obkladači po celom svete, rezanie porcelánových dlaždíc - gresu.

 

V spoločnosti RUBI vieme, ako ľudia pracujú v každej krajine na svete, poznáme požiadavky profesionálnych obkladačov a máme znalosti o všetkých materiáloch používaných na inštaláciu a opravy. Z týchto dôvodov je spoločnosť RUBI uznávanou značkou a je jednoznačne zameraná na profesionálny a náročný priemysel. To je dôvod, prečo vám RUBI ponúka všetky vedomosti a skúsenosti s výrobou vysoko presných nástrojov. Vysoké nároky našich zákazníkov a trhu nás priviedli k tomu, aby sme našim odborným znalostiam navrhli nástroje a výrobky na rezanie keramických obkladačiek - Gresu čo najpresnejšie.

 

Výsledkom tohto záväzku je diamantový kotúč CPC.

 

Diamantový kotúč CPC od firmy RUBI je ideálny pre rovné rezanie a rezanie pod uhlom (Jolly) v porcelánových dlaždicach - Gresu, najmä tých, ktoré sú extrémne tvrdé s hrúbkou menšou ako 25 mm.

 

Diamantový kotúč RUBI CPC kombinuje rôzne kovy vo svojom diamantovom segmente a vysoko kvalitné jemné diamantové zrno. To nám umožňuje ponúknuť diamantový kotúč na mokré rezanie s vysokým stupňom spokojnosti profesionálnych obkladačov po celom svete.

 

Prostredníctvom laserového zvárania sme vytvorili spoj medzi diamantovým segmentom a oceľovým jadrom diamantového kotúča RUBI CONTINUOUS - CPC, čo je zárukou kvality a bezpečnosti pre užívateľa.

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu