Rubi dvojitá prísavka pre drsné povrchy

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 66952
  • EAN: 8413797669527
Availability: In Stock
58,60 € s DPH 61,68 € s DPH
48,83 € bez DPH
  • Priemer: 2x 120mm
  • Nosnosť: 55 kg

 

S vývojom a rastúcou prítomnosťou veľkoformátových dlaždíc je použitie prísaviek stále viac potrebné.

Rozmery dlaždíc sa zväčšujú, takže použitie prísaviek ako pomocného nástroja nadobúda čoraz väčší význam. Väčšia prítomnosť hrubých povrchových úprav a predovšetkým štruktúrovaných alebo štruktúrovaných povrchov núti odborníka, aby používal konkrétnejšie nástroje.


Vďaka dizajnu koncentrického okraja zabudovaného do gumovej základne sú prísavky RUBI s drsným povrchom (RM) ideálne na manipuláciu s dlaždicami s drsným alebo mierne štruktúrovaným povrchom (nízky reliéf).

Dvojitá prísavka pre hrubé povrchy (RM) od RUBI, má spodok, vysokú pevnosť, vyrobenú z hliníka a ergonomickú rukoväť, ktorá zvyšuje pohodlie pri manipulácii s ťažkými dielmi.

Študovaný ergonomický dizajn držadiel dvojitého prísavného držiaka umožňuje, aby si odborník v stavebníctve pri jeho používaní vychutnal najlepšiu polohu, čím sa zníži námaha a únava.

Konštrukcia rukoväte znižuje riziko neúmyselného deaktivovania prísavky.

Všetky prísavky RUBI boli podrobené neustálym testom kvality, aby sa zaistila a zaručila ich správna odolnosť počas používania. V spoločnosti RUBI sme sa vždy zaujímali o zdravie profesionála.

Pri navrhovaní našich nástrojov je vždy prítomný pojem ergonómie, pretože sme presvedčení, že bezpečnosť a skutočnosť, že sa minimalizujú riziká úrazu pri práci, sú základom pre zdravie a správne vykonanie.

V spoločnosti RUBI sme vždy mali veľmi úzky vzťah s profesionálnymi obkladačmi a je nevyhnutné, aby sme s nimi mali plynulú a stálu komunikačnú cestu. Preto máme všetky potrebné nástroje, aby sme mohli odborníkom v tomto odvetví ponúknuť inovatívny produkt schopný poskytovať riešenia ich každodenných potrieb počas práce.

 

Použitie:

 

Prísavka na manévrovanie materiálov s drsnými a / alebo mierne štruktúrovaným povrchom.

 

Materiály:

 

Prispôsobuje sa akejkoľvek povrchovej úprave

 

Hlavné body produktu:

 

Kovové vystuženie v pákovej základni pre väčšiu odolnosť v ťahu

Vstrekované hliníkové telo. Väčšia robustnosť.

Ergonomická polypropylénová rukoväť pre rýchlejšiu a bezpečnejšiu manipuláciu.
ERGONOMIC Rukoväť z polypropylénu pre manipuláciu RÝCHLEJŠIE a JEDNODUCHEJŠIE.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu