Rubi Easy Gres 75mm

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 5979
  • EAN: 8413797059793
Availability: In Stock
26,78 € s DPH 28,80 € s DPH
22,32 € bez DPH

EasyGres 75mm

 

Obsah balenia:

- vrták 75mm

 

 

 

Popis systému Easygres:

 

Súpravy vrtákov EASYGRES sú najúspornejším riešením pre používateľov, ktorí potrebujú vykonávať vŕtanie, s rôznymi priemermi a akýmkoľvek typom keramickej dlaždice.

 

Rad EASYGRES sú galvanicky pokovované diamantové vrtáky pre vŕtanie za mokra, vhodné pre použitie s vŕtačkou bez príklepu.

 

Kvalita diamantu použitého pri navrhovaní a výrobe vrtákov EASYGRES umožňuje vŕtanie gresu, kameniny, porcelánových dlaždíc, žuly, mramoru a skla.

 

RUBI ponúka stavebníkom rôzne produktové sady s konfiguráciou prispôsobenou najbežnejším situáciám.

 

Pre menšie priemery (6-12 mm) ponúka RUBI praktickú súpravu EASYGRES KIT pozostávajúcu z: jedného alebo viacerých vrtákov (v závislosti od modelu), praktického vodidla EASYGRES, zodpovedajúcich centrovacích puzdier (v závislosti od počtu bitov obsiahnutých v súprava) a upevňovacie samolepky.

 

EASYGRES vám umožňuje robiť otvory na zemi aj na stene vďaka funkčnému usporiadaniu nádrže na vodu, ktorá obsahuje regulačný ventil prietoku. Sprievodca je vďaka svojmu obnoviteľnému lepiacemu systému ľahko pripevnený na akýkoľvek povrch.

 

Okrem týchto praktických súprav ponúka RUBI aj súpravu EASYGRES PLUS pozostávajúcu z: 7 vrtákov EASYGRES (priemer 20, 28, 35, 43, 50, 68 a 75 mm), centrovacieho sprievodcu MULTIDRILL, nádrže a hadice.

 

Na záver a vzhľadom na najbežnejšie použitie týchto typov vrtákov máme súpravu EASYGRES 35 mm. Táto súprava ponúka možnosť získať najpoužívanejší priemer vrtáka (35 mm) spolu so všetkým potrebným príslušenstvom: vodiace a tankové a hadicové jednotky MULTIDRILL.

 

Priemerná životnosť vrtákov EASYGRES sa líši podľa priemeru, v 6 - 12 mm EASYGRES je priemerná životnosť 10 dier a v 20 - 120 mm EASYGRES je priemerná životnosť 25 dier. Priemerná životnosť vrtákov vždy závisí od druhu materiálu, jeho hrúbky a správneho chladenia a použitia.

 

Maximálna hĺbka vŕtania vrtákov EASYGRES je 25 mm.

 

Vŕtacie korunky EASYGRES majú bočný otvor, ktorý zlepšuje chladenie vrtnej korunky a uľahčuje odstraňovanie pevných zvyškov po každom vŕtaní. Pred ďalším vŕtaním sa musíme uistiť, že vrták je čistý a bez akýchkoľvek prekážok.

 

Odporúčaná rýchlosť otáčok použitia vrtákov EASYGRES je medzi 400 a 1 000 ot / min v závislosti od vŕtaného materiálu a priemeru vrtáku.

 

Kvôli lepšiemu výsledku a dlhšej životnosti vrtáka je dôležité rešpektovať správnu rýchlosť otáčok a počas vŕtania vyvíjať mierny tlak.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu