Rubi RUBISCRAPER 250 elektrický škrabák na špáry

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 66940
Availability: In Stock
146,44 € s DPH 157,45 € s DPH
122,03 € bez DPH

Popis:

 

Elektrický škrabák RUBISCRAPER-250 je najrýchlejším a najbezpečnejším riešením na odstránenie spárovaných spojov na báze cementu, pretože na rozdiel od iných dostupných systémov (brúsky, oscilačné zariadenia atď.) Jeho listy z karbidu wolframu nefungujú trením, ale používajú pneumatické odstránenie injektážnej zmesi. S ergonomickým dizajnom a troma pracovnými rýchlosťami vám zariadenie RUBISCRAPER-250 umožňuje vykonávať malé opravy a výmenu niekoľkých častí až po kompletnú rekonštrukciu celej inštalácie.

 

Vymeniteľné lopatky RUBISCRAPER-250 je možné opätovne nabiť a sú dostupné v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali rôznym šírkam zátok. V RUBI sme sa vždy zaujímali o zdravie profesionála. Pri konštrukcii našich nástrojov je vždy prítomný koncept ergonómie, pretože sme presvedčení, že bezpečnosť a minimalizácia rizík pri pracovných úrazoch sú nevyhnutné pre zdravie a správne vykonanie.

 

Technické údaje:

 

Príkon: 250W

Počet rýchlostí: 3

Napájanie: 230V / 50 Hz

Súčasťou balenia sú nože 1,5mm a 3mm. Dodávané v plastovom kufríku. 

 

 

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu