Rubi SPT 300 Premium - diamantový kotúč na gres až do 35mm

Priemer 300 mm, otvor: 25,4mm. Kotúč RUBI SPT PREMIUM je segmentový kotúč s úzkym zárezom na mokrý rez a môže pracovať s hrúbkou materiálu až 35 mm a rôznymi materiálmi ako prírodný kameň alebo spekaný kameň.
    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 32935
  • EAN: 8413797329353
Availability: In Stock
290,68 € s DPH 312,55 € s DPH
242,23 € bez DPH

Technické údaje:

 

Priemer: 300 mm

Otvor: 25,4 mm

Výška segmentu: 10 mm

 

 

Rad diamantových kotúčov SPT PREMIUM je určený na rezanie porcelánových - gresových - kameninových dlaždíc s hrúbkou 20 mm.

Kotúč RUBI SPT PREMIUM je segmentový kotúč s úzkym zárezom na mokrý rez a môže pracovať s hrúbkou materiálu až 35 mm a rôznymi materiálmi ako prírodný kameň alebo spekaný kameň.


Na rozdiel od iných kotúčov, RUBI SPT PREMIUM predstavuje špeciálnu zliatinu, ktorá spolu so spomínaným úzkym zárezom zaisťuje extra dlhú životnosťzabraňuje kryštalizácii diamantu pri práci s takými veľkými hrúbkami a ponúka vysokú rýchlosť rezania.

Diamantový segment je vytvorený spekaním a s oceľovým jadrom je spojený laserovým zváraním, najodolnejším na trhu.

Všetky kotúče radu RUBI SPT PREMIUM sú vhodné na použitie na rezacích strojoch, ktoré obsahujú ochranný systém v súlade s normou pre použitie segmentových kotúčov.

Berúc do úvahy špecifiká každého typu kotúča (kontinuálny, turbo, atď.) a materiálov, pre ktoré bol navrhnutý, RUBI sprístupňuje profesionálom tri kvality kotúčov: PRO, SUPERPRO a PREMIUM.

Kotúče PRO ponúkajú profesionálnemu používateľovi najlepší pomer cena / výkon.

Kotúče SUPERPRO zvýrazňujú na každom kotúči jeho najdôležitejšiu vlastnosť. Sú tou správnou voľbou pre tie najnáročnejšie práce.

Kotúče PREMIUM sú najšpecializovanejšou možnosťou. Vždy ponúka najlepšie výsledky.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu