RUBI TC-125 kotúčová píla na obklady a dlažbu

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 50953
  • EAN: 8413797509533
Availability: In Stock
340,61 € s DPH 366,24 € s DPH
283,84 € bez DPH

Technické údaje:

 

  • Príkon: 1.250 W
  • Vrátane kotúča 125 mm
  • Hĺbka rezu: 20-25mm, pri rezaní pod uhlom: 14-18mm
  • Hmotnosť: 6,7 kg
  • Možné použiť vodiacu lištu, je spoločná so systémom SLIM cutter

Píla je určená pre mokré a suché delenie keramických obkladov a dlažieb a prírodného kameňa. Je zvlášť vhodná pre veľké formáty.

 

Pre správnu funkciu je potrebné použiť vodiace lišty, ktoré sú totožné so systémom SLIM cutter - ručná rezačka pre veké tenkostenné formáty.

 

Vďaka tomu je možné dosiahnuť presný a hladký rez. Klzná oceľová podložka obsahuje radiálne ložiská s veľmi jednoduchým systémom nastavenia. 

 

Ručnú pílu TC125 je možné použiť na suché rezanie a tiež na rezanie s vodným chladením. Hlava je nastaviteľné do uhla 45 stupňov a tiež je výškovo nastaviteľná.

 

Je možné použiť diamantové kotúče priemeru 125mm a tiež aj 115mm.

 

Pokosová píla má bezpečnostný vypínač ktorý zabraňuje nechcenému spusteniu, a tiež elektrický kábel s prúdovou ochranou.

 

 

 

 

 Ako sa pracuje s RUBI TC125? - pozrite si video.

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu