Rubi TS-75 Max ručná rezačka

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 18923
  • EAN: 8413797189230
Availability: In Stock
409,62 € s DPH 481,91 € s DPH
341,35 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 75 cm
- diagonálny rez: 53x53cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 6 - 15 mm
- lámacia sila: 800 kg
- dodávaná vrátane prepravného kufríka
- hmotnosť: 15,1 kg

 

Hlavné prednosti ručnej rezačky TS-Max:

 

- Progresívny systém "SMART POWER" sa prispôsobuje každému typu materiálu.
- Široká základňa. Väčšia nosná plocha pre zvýšenú stabilitu a kvalitu rezu.
- Vystužené komponenty pre náročnú prácu. Väčšia trvanlivosť.
- Ergonomické rukoväte. Maximálny komfort.


Rezačka TS je vhodná na intenzívne rezanie keramických dlaždíc.

 

Vlastnosti


- Väčšia vystužená základňa pre väčšie pohodlie a lepšiu stabilitu pri rezaní.
- Výkonný jednobodový lámač. Až 800 kg lomového tlaku.
- Dvojitý vodiaci prvok pre priamu viditeľnosť na líniu rezu
- Chromované oceľové vedenia, rektifikované a kalibrované, s antikoróznou úpravou.
- Bočný doraz pre opakované rovné a 45 ° rezy.
- Vymeniteľné rezné kotúče v rozmedzí od Ø 6 mm do 22 mm.
- Balenie obsahuje Ø 6 mm a 10 mm rezné kolieska a prepravné puzdro so zosilnenými zámkami a závesmi.

 

Popis:

 

Rada ručných rezačiek TS-MAX ponúka profesionálom ľahký a funkčný nástroj. Ručné rezačky RUBI TS-MAX sú ideálne na intenzívne rezanie keramických dlaždíc vo všeobecnosti, najmä na časté rezanie porcelánových dlaždíc (typ BIa).

 

Všetky modely v rade ručných rezačiek TS-MAX obsahujú praktický a vysokovýkonný lámač s maximálnym tlakom 800 kg, špeciálne navrhnutý na rezanie veľmi tvrdých materiálov s maximálnou hrúbkou 15 mm.

 

 

Tento lámač obsahuje funkciu SMART POWER, pomocou ktorej samočinne reguluje lámací tlak v závislosti od hrúbky dlaždice a tým vyvíja maximálny tlak na materiály s väčšou hrúbkou.

 

 

Bimateriálová rukoväť na všetkých rezačkách TS-MAX má dokonalý ergonomický dizajn a poskytuje užívateľovi väčší komfort pri práci.
Všetky ručné rezačky TS-MAX obsahujú veľký bočný doraz pre lepšie uchytenie keramických dlaždíc a presnosť opakujúcich sa rezov.

 

Ručné rezačky RUBI TS-MAX sú vybavené veľkou vystuženou základňou, ktorá poskytuje pracovníkom väčší komfort a stabilitu pri práci. Ručné rezačky TS-MAX sú vybavené dvoma chrómovanými oceľovými vodidlami, rektifikovanými a kalibrovanými a s antikoróznou úpravou. Tento dvojitý vodiaci systém ponúka používateľovi lepšiu a väčšiu viditeľnosť línie rezu, čím dosahuje vysokú presnosť pri každom reze.

 

Možnosť použitia celej škály vymeniteľných rezných koliesok RUBI od 6 do 22 mm umožňuje prispôsobiť ručné rezače TS-MAX ku každému keramickému materiálu a dosiahnuť maximálny výkon a kvalitu rezu. Ručné rezačky TS-MAX obsahujú dve štandardné kolieska: jedno z 6 mm pre rezanie dlaždíc a druhé 10 mm pre sklenené kameniny.

 

Nakoniec by sme mali poukázať na jednu z najvýraznejších a najvýraznejších aspektov ručných rezačiek RUBI: transportné puzdro so zosilnenými zámkami a závesmi na ochranu a uľahčenie mobility našich ručných rezačiek TS-MAX.

 

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu