Rubi TVH 350 mm Superpro

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 31939
  • EAN: 8413797319392
Availability: In Stock
142,34 € s DPH 153,06 € s DPH
118,62 € bez DPH

Technické údaje:

Priemer: 350mm,

otvor: 25,4mm,

hrúbka: 2,4mm,

výška segment: 10mm

 

Vlastnosti
Odporúčaný diamantový kotúč na rezanie tvrdých materiálov, ako je žula, rustikálne dlaždice, slínový, žiaruvzdorný, bridlicový a porcelánový obklad.


Špecifický dizajn diamantového segmentu ponúka väčšiu rýchlosť rezania tvrdších materiálov bez toho, aby sa obetovala kvalita rezu.
Tieto kotúče sú vhodné iba na rovné rezy, rezy pod uhlom (Jolly) sa neodporúčajú

 

Popis:
Znalosť trhu a náročná práca umožňujú spoločnosti RUBI ponúknuť profesionálnym používateľom diamantové kotúče TURBO VIPER - TVH.

 

Diamantový kotúč TURBO VIPER - TVH sa odporúča na rezanie tvrdých materiálov ako je žula, rustikálne dlaždice, klinker, žiaruvzdorné materiály, bridlica a samozrejme aj porcelánové dlaždice.

 

Špecifická konštrukcia diamantového segmentu diamantového kotúča TVH spoločnosťou RUBI ponúka rýchlejšiu rýchlosť rezania v najtvrdších materiáloch bez toho, aby bola obetovaná kvalita rezu.

 

Tento diamantový kotúč kombinuje všetky dobré veci so segmentom TURBO s výhodami diamantového kotúča špeciálne navrhnutého na zníženie vibrácií pri rezaní a zlepšenie kvality výsledného rezu.

 

Rovnako ako prevažná väčšina diamantových kotúčov, RUBI používa laserovú technológiu v TVH na spojenie diamantového segmentu s oceľovým jadrom kotúča. Laserové zváranie je najlepšou zárukou kvality a bezpečnosti pri výrobe diamantových kotúčov.

 

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu