Rubi vákuová prísavka s pumpou pre drsné povrchy

    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 18919
  • EAN: 8413797189193
Availability: In Stock
88,67 € s DPH 93,34 € s DPH
73,89 € bez DPH
  • Priemer: 200 mm
  • Nosnosť: 110 kg

 

 

S vývojom a rastúcou prítomnosťou veľkoformátových dlaždíc je použitie prísaviek stále viac potrebné.

Rozmery dlaždíc sa zväčšujú, takže použitie prísaviek ako pomocného nástroja nadobúda čoraz väčší význam. Väčšia prítomnosť hrubých povrchových úprav a predovšetkým štruktúrovaných alebo štruktúrovaných povrchov núti odborníka, aby používal konkrétnejšie nástroje.

Vďaka dizajnu koncentrického okraja zabudovaného do gumovej základne sú prísavky RUBI s drsným povrchom (RM) ideálne na manipuláciu s dlaždicami s drsným alebo mierne štruktúrovaným povrchom (nízky reliéf).

Prísavka s vákuovou pumpou je ideálna na nakladanie a manipuláciu s ťažkými materiálmi bez ohľadu na druh povrchovej úpravy.

Prísavka s vákuovým čerpadlom sa prispôsobí hladkým aj drsným povrchom, ako aj povrchom s rôznou (štruktúrovanou) textúrou. S priemerom 20 cm je prísavka s vákuovou pumpou ideálna na manipuláciu s veľkoformátovými dlaždicami.

Ručné vákuové čerpadlo sa ľahko aktivuje jedným prstom a je vybavené bezpečnostnou značkou, ktorá označuje stratu podtlaku a pripomína nám, že je potrebné znovu pumpovať, aby sa udržalo vákuum v prísavke.

Okrem toho vákuová prísavka má manuálny tlakový uvoľňovací ventil, ktorý umožňuje ľahké odstránenie prísavky z manipulovaného materiálu.

Vákuová pumpa 20 cm sa používa v praktickom prípade na ochranu a prepravu s maximálnou bezpečnosťou. Prísavka v zlom stave nie je bezpečná alebo spoľahlivá.

Konštrukcia rukoväte znižuje riziko neúmyselného deaktivovania prísavky.

Všetky prísavky RUBI boli podrobené neustálym testom kvality, aby sa zaistila a zaručila ich správna odolnosť počas používania. V spoločnosti RUBI sme sa vždy zaujímali o zdravie profesionála.

Pri navrhovaní našich nástrojov je vždy prítomný pojem ergonómie, pretože sme presvedčení, že bezpečnosť a skutočnosť, že sa minimalizujú riziká úrazu pri práci, sú základom pre zdravie a správne vykonanie.

V spoločnosti RUBI sme vždy mali veľmi úzky vzťah s profesionálnymi obkladačmi a je nevyhnutné, aby sme s nimi mali plynulú a stálu komunikačnú cestu. Preto máme všetky potrebné nástroje, aby sme mohli odborníkom v tomto odvetví ponúknuť inovatívny produkt schopný poskytovať riešenia ich každodenných potrieb počas práce.

 

Použitie:

 

Prísavka na manipuláciu s veľkoformátovými a hmotnými keramickými obkladačkami.

 

Materiály:

 

Prispôsobuje sa akejkoľvek povrchovej úprave

 

Hlavné body produktu:

 

Kovové vystuženie v pákovej základni pre väčšiu odolnosť v ťahu

Vstrekované hliníkové telo. Väčšia robustnosť.

Ergonomická polypropylénová rukoväť pre rýchlejšiu a bezpečnejšiu manipuláciu.
ERGONOMIC Rukoväť z polypropylénu pre manipuláciu RÝCHLEJŠIE a JEDNODUCHEJŠIE.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu