RUBI profesionálne náradie pre obkladačov

Profesionálne náradie pre obkladačov - Ručné rezačky, Diamantové kotúče, Vrtáky, Korunky, Diamantové píly - predaj, servis

Prísavky pre hladké povrchy

3 položiek

RUBI prísavky pre hladké povrchyVzrastajúca prítomnosť a neustály vývoj veľkoformátových obkladačiek si vyžaduje použitie prísaviek počas procesu inštalácie.

Všetky prísavky RUBI boli podrobené neustálym testom kvality, aby sa zaistila a zaručila ich správna odolnosť počas používania.

Študovaný ergonomický dizajn úchytov jednoduchého prísavného držiaka RUBI umožňuje, aby si odborník v stavebníctve pri jeho používaní vychutnal najlepšiu polohu, čím sa zníži námaha a únava.


Jednoduchá prísavka RUBI má podvozok s vysokou pevnosťou, vyrobený z technického polyméru a ergonomickú rukoväť, špeciálne navrhnutú na zvýšenie pohodlia pri manipulácii s veľkoformátovými keramickými obkladačkami.

S maximálnym zaťažením 40 kg je jednoduchá prísavka RUBI ideálna na manipuláciu s veľkoformátovými keramickými obkladmi alebo sklenenými panelmi alebo inými materiálmi.

Dvojitá prísavka RUBI má podvozok vysokej odolnosti vyrobený z hliníka a ergonomickú rukoväť, ktorá zvyšuje pohodlie pri manipulácii s ťažkými kusmi. S maximálnym zaťažením 80 kg je dvojitá prísavka RUBI ideálna na manipuláciu s veľkoformátovými keramickými obkladmi alebo sklenenými panelmi alebo inými prvkami.

Trojitá prísavka RUBI má podvozok s vysokým odporom, vyrobený z hliníka a ergonomickú rukoväť, ktorá zvyšuje pohodlie pri manipulácii s ťažkými dielmi. S maximálnym zaťažením 100 kg je trojitá prísavka RUBI ideálna na manipuláciu s veľkoformátovými keramickými obkladmi alebo sklenenými panelmi alebo inými prvkami.

Pri navrhovaní všetkých produktov RUBI bol životne dôležitý celý výskumný a vývojový tím RUBI, zložený z technikov a odborníkov z rôznych častí sveta. Skutočnosť, že dostávame informácie z mnohých častí sveta, nám ponúka možnosť mať globálnu víziu podnikania a potreby odborníkov v stavebníctve s cieľom navrhnúť nástroje prispôsobené každému trhu.

Produkty

 • 65900 suction cup 3 m rubi

  Rubi jednoduchá prísavka pre hladké povrchy

  Maximálna nosnosť: 40 kg     Rastúci počet a neustály vývoj veľkoformátových obkladačiek a dlažby si vyžaduje používanie prísaviek počas inš

  20,56 € s DPH
 • 66900 double suction cup 1 m rubi

  Rubi dvojitá prísavka pre hladké povrchy

  Maximálna nosnosť: 80 kg     Rastúci počet a neustály vývoj veľkoformátových obkladačiek a dlažby si vyžaduje používanie prísaviek počas inš

  41,91 € s DPH
 • 66904 triple suction cup 4 m rubi

  Rubi trojitá prísavka pre hladké povrchy

  Maximálna nosnosť: 100 kg     Rastúci počet a neustály vývoj veľkoformátových obkladačiek a dlažby si vyžaduje používanie prísaviek počas in�

  61,31 € s DPH
cart