RUBI - Slab trolley - vozík na manipuláciu s veľkoformátovou dlažbou

    Dostupnosť:
  • skladom
  • 15 kg
  • Obj.číslo: 18934
  • EAN: 8413797189346
Availability: In Stock
805,02 € s DPH 847,39 € s DPH
670,85 € bez DPH

Popis

Transportný a manévrovací systém rady SLAB SYSTEM pre veľkoformátové dlažby. Špeciálne určené pre MANIPULÁCIU s dlaždicami s hrúbkou od 6 mm.

SLAB TROLLEY je určený na exkluzívne použitie s prepravnými systémami rady RUBI SLAB SYSTEM: SLAB TRANS HEAVY DUTY a SLIM EASY TRANS *. Vďaka upevňovaciemu systému EASY FIX umožňuje SLAB TROLLEY rýchlu a ľahkú montáž a demontáž transportného systému.


VOZÍK SLAB je ľahký a kompaktný. Jeho dizajn zabezpečuje, že SLAB TROLLEY zaberá iba ten správny priestor. A zosilnené hliníkové profily mu dodávajú veľkú pevnosť a pevnosť v konštrukcii s minimálnou hmotnosťou.

VOZÍK RUBI SLAB TROLLEY obsahuje výsuvné rameno, ktoré uľahčuje manévrovanie pri nakladaní a vykladaní keramickéj dlažby na PRACOVNOM STOLE. So sklopeným ramenom vám SLAB TROLLEY umožňuje prejsť rámom štandardných dverí bez potreby vykonávania zložitých alebo rizkantných manévrov, dokonca aj pri naložení dopravného systému a materiálu v maximálnom formáte.

Vybavené štyrmi otočnými kolesami (360 °) s brzdným a blokovým systémom STOP & FIX zvyšuje SLAB TROLLEY bezpečnosť pri manipulácii pri nakladaní a vykladaní. Vďaka sklonu transportného systému sa SLAB TROLLEY stáva ideálnou oporou pri vykonávaní úloh aplikácií dvojitého lepenia.

SLAB TROLLEY má na svojich koncoch gumené nárazníky, aby sa zabránilo poškodeniu materiálu alebo stien.

S VOZÍKOM SLAB môže užívateľ manipulovať s kusmi s maximálnou hmotnosťou do 140 kg a formátom až 360 cm x 160 cm.

* Používanie SLIM EASY TRANSU s VOZÍKOM SLAB vyžaduje povinné použitie SADY CROSSBAR (ref. 18819). VOZÍK SLAB sa dodáva v rozloženom stave a pri prvom použití je potrebná montáž.

 

 

 

 

 

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu