Rubi SLIM CUTTER PLUS ručná rezačka na rezanie veľkých formátov až 320 cm

Ručná rezačka SLIM CUTTER PLUS je špeciálne určená na rezanie porcelánových dosiek s formátmi väčšími ako 300 cm x 100 cm a s hrúbkami od 3 do 10 mm.
  Dostupnosť:
 • skladom
 • 7 kg
 • Obj.číslo: 18959
 • EAN: 8413797189599
Availability: In Stock
450,28 € s DPH 529,74 € s DPH
375,23 € bez DPH

Súprava pozostáva z:

 • 3 ks - vodiacia lišta s dĺžkou 110 cm
 • rezná hlava s vodiacou kladkou
 • rezné koliesko RUBI EXTREME s priemerom 22 mm
 • 3 ks - prísavka na zafixovanie vodiacej lišty
 • 1 ks - lámacie kliešte
 • transportná taška


Vodiace lišty sú vyrobené z hliníka a sú zmontované tak, aby zaručili dokonalú presnosť, vždy 1 cm od okraja samotného vodidla. Prísavky nám pomôžu upevniť vedenie na dlaždici a zabrániť jej pohybu. Vodiace lišty majú tiež dva silikónové prúžky na lepšiu fixáciu, zabraňujú nechcenému posunutiu vodiacej lišty pri rezaní.

Rezná hlava s rukoväťou na uľahčenie práce, vybavená rezným kolieskom z karbidu volfrámu s Ø 22 mm s ložiskom.

Kliešte sa starajú o to, aby sme mohli dlaždicu po ryhovaní oddeliť, čo nám umožňuje pracovať s materiálmi do hrúbky 10 mm. Pre kusy s hrúbkou od 11 do 15 mm sa odporúča použiť SLIM SEPARATOR (ref. 18917).

Celý tento systém je dodávaný v praktickej textilnej taške s vnútornými priehradkami a potrebným náradím na montáž.

Ručná rezačka SLIM CUTTER PLUS je rezací systém špeciálne navrhnutý pre porcelánové dosky veľkých rozmerov ktoré sú krehké, preto je veľmi výhodné mať možnosť urobiť prvý rez pred ich presunom.

Spôsob práce s ručnou rezačkou SLIM CUTTER PLUS je veľmi jednoduchý a ponúka nám riešenie so zárukami pre prácu s týmto typom obkladu.

Tento rezací systém, spolu so zvyškom produktov v rade RUBI SLAB SYSTEM, ponúka perfektné vybavenie na rezanie a pokládku porcelánových veľkoformátových dosiek, vďaka čomu je rezanie jednoduché a poskytuje nám záruky pri preprave a pokládke.

 

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu