Rubi SPEED-62 Magnet ručná rezačka bez kufra

dĺžka rezu: 62 cm
    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 14980
  • EAN: 8413797149807
Availability: In Stock
243,06 € s DPH 261,36 € s DPH
202,55 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 62 cm
- diagonálny rez: 45x45cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 3 - 15 mm

- lámacia sila 800 kg

- dodávaná v kartóne
- hmotnosť: 

 

Hlavné prednosti rezačky Speed Magnet:

 

- Rýchly operačný systém pomocou magnetu, ovládateľný jednou rukou. Väčšia ľahkosť a rýchlosť rezania.
- Vysoká viditeľnosť línie rezu počas rezania.
- Vystužené konštrukčné prvky. Vysoký lámací výkon.
- Hliníková podložka pre väčšiu robustnosť, ľahkosť a prenosnosť.

 

Rezačka radu Speed Magnet je určené na časté rezanie všetkých druhov keramických dlaždíc.

 

Vlastnosti:
- 20 mm oceľové vodiace lišty. Chromované a upravené antikoróznou úpravou pre väčšiu odolnosť voči krúteniu.
- Mobilný lámač s výkonom 800 kg.
- Vystužená rukoväť SOFT-GRIP.
- Bočný doraz pre opakované rovné rezy a pod 45 stupňov.
- Výmenné rezné kolieska s priemerom Ø 6mm-22mm.
- Dodávané s rezným kolieskom Ø 8 mm. 
- Priamy pohľad na rezanie a líniu rezu.

 

Modely 72/92:
Hliníková bočná podpera a väčší lámací mechanizmus.

 

Popis:

 

Rada ručných rezačiek SPEED-MAGNET je určená na časté rezanie všetkých typov keramických dlaždíc, čo je ideálne pre profesionálnych obkladačov, ktorí hľadajú všestrannú a ľahkú ručnú rezačku pre najnáročnejšie práce.

 

Ručné rezačky SPEED-MAGNET majú tri rôzne rezné rozmery, 62, 72 a 92 cm, vo verziách s kufrom aj bez kufra a sú ideálne na rovné rezy, rovnako ako diagonálne rezy, čo poskytuje väčšiu presnosť rezania.

 

Rada ručných rezačiek SPEED-MAGNET sú rezačky s dvojitými vodidlami, preto ponúkajú lepšiu viditeľnosť pri rezaní. Majú mobilný lámač, ktorý uľahčuje vykonávanie uhlových rezov.

 

S milimetrovým bočným dorazom pre opakované rezy a 45 ° rezy sa stáva kompletnou a funkčnou rezačkou pre pohodlnú a kvalitnú prácu.

 

Na druhej strane, rezačky SPEED-MAGNET sa vyznačujú tým, že umožňujú operátorovi pracovať s jednou rukou. Systém MAGNET zablokuje lámač, čo uľahčuje rezanie keramických dlaždíc a lepšiu viditeľnosť. Na druhej strane jednoduchým posunutím páčky smerom hore nastavíme lámač, ktorý nám umožní použiť maximálny výkon 800 kg a dosiahnuť čistý a presný rez.

 

Všetky modely v rade SPEED-MAGNET majú na základni sklopné podpery na zvýšenie plochy a držanie veľkých kusov a namontované masívne vodiace lišty z ocele, ktoré sú chromované a upravené na 20 mm, s antikoróznou úpravou, ktorá uľahčuje rezanie a poskytuje väčšiu trvanlivosť.

 

Jednou z vlastností tohto radu ručných rezačiek je možnosť výmeny rezných koliesok tak, aby najlepšie vyhovovali každému typu keramických dlaždíc a aby sa zabezpečila najvyššia životnosť rezných koliesok.

 

Je dodávaná s rezným kolieskom s priemerom 8 mm, rezačka je kompatibilná so všetkými kolieskami radu RUBI (6, 8, 10, 18 a 22 mm).

 

Firma RUBI bola vždy popredným výrobcom ručných rezačiek na keramiku, a preto ponúka každému používateľovi možnosť, ktorá dokonale vyhovuje jeho potrebám. Rada ručných rezačiek SPEED-Magnet je ďalším príkladom tohto záväzku k profesionálnym obkladačom, ktorí majú radi rezačky na mieru.

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu