RUBI profesionálne náradie pre obkladačov

Profesionálne náradie pre obkladačov - Ručné rezačky, Diamantové kotúče, Vrtáky, Korunky, Diamantové píly - predaj, servis

14986 speed 72 n rucna rezacka 6

Rubi SPEED-72 N ručná rezačka - bez kufra

Dostupnosť: 2 dní | Obj.číslo: 14976 | EAN: 8413797149760 |

21
bez_dph
250.31
0
250.31 € s DPH
206,87 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 72 cm
- diagonálny rez: 51x51cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 5 - 15 mm
- dodávaná v kartóne
- hmotnosť: 

 

Hlavné prednosti ručnej rezačky SPEED-N:

 

- Ľahká a jednoduchá na prepravu
- Hliníková podložka pre väčšiu robustnosť.
- Chromované a rektifikované oceľové vodiace lišty s antikoróznou úpravou. Väčšia trvanlivosť.
- Vystužené stavebné prvky. Vysoký lámací výkon.

 

Ručné rezačky Ruby rady SPEED su vhodné na časté rezanie glazovaných kamenín a dlaždíc a príležitostne pre porcelánové dlaždice.


Vlastnosti:

 

- S bočným dorazom pre opakované rezy a 45 stupňami štvorcov.
- Vymeniteľné rezné kolieska s rozmermi od Ø 6 mm do 10 mm.
- Priamy výhľad líniu rezu.
- Hliníková bočná opierka.

 

Popis:

 

Rada ručných rezačiek SPEED-N umožňuje časté rezanie dlaždíc a glazovaných kameninárskych obkladov a príležitostne porcelánovej kameniny - gresu.

V rade SPEED-N nájde obkladač najuniverzálnejšiu ručnú rezačku vo svojej triede.

 

Ručné rezačky SPEED-N majú dvojité vodiace lišty, ktoré ponúkajú lepšiu viditeľnosť pri rezaní a lámaní. Majú mobilný lámač, ktorý uľahčuje vykonávanie uhlových rezov.

S milimetrovým bočným dorazom pre opakované rezy a 45 ° štvorcami sa stáva kompletnou a funkčnou rezačkou pre pohodlnú a kvalitnú prácu.

 

Navyše, SPEED-N bočné podpery v základni, čo zvyšuje plochu pre ľahké rezanie dlažieb veľkých formátov.

 

Tieto ručné rezačky sú vybavené vodiacimi prvkami z pevnej, chrómovanej a rektifikovanej ocele s priemerom 18 mm, s antikoróznou úpravou na uľahčenie rezania a väčšiu trvanlivosť.

 

Jednou z vlastností tohto radu ručných rezačiek je možnosť výmeny rezných koliesok tak, aby najlepšie vyhovovali každému typu keramických dlaždíc a aby sa zabezpečila vyššia životnosť rezných koliesok. Dodáva sa s kolieskom priemeru 8 mm, je možné použiť aj rezné kolieska 6mm  a 10mm.

 

Rada SPEED-N má tri rôzne rozmery rezačiek, 62, 72 a 92 cm, vo verziách s kufrom aj bez kufra a sú ideálne na rezanie BIII dlaždíc a kameniny, a to ako pre rovné, tak diagonálne rezy, ktoré ponúkajú väčšiu presnosť rezania.

 

V tomto nástroji, rovnako ako vo väčšine katalógu RUBI, sme v procese návrhu a tvorby spolupracovali s profesionálmi a koncovými používateľmi; táto spoločná práca nám umožňuje uvoľňovať výrobky so zárukami, ktoré spĺňajú potreby našich najnáročnejších zákazníkov.

 

Firma RUBI bola vždy popredným výrobcom ručných rezačiek na obklady a dlažby, a preto ponúka každému používateľovi možnosť, ktorá dokonale vyhovuje ich potrebám. Rada ručných rezačiek SPEED-N je ďalším príkladom tohto záväzku k profesionálnym obkladačom, ktorí majú radi rezačky na mieru.

 

 

Galéria

Súbory na stiahnutie

Súvisiace produkty

cart