Rubi SPEED-92 N ručná rezačka - bez kufra

dĺžka rezu: 92 cm
    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 14977
  • EAN: 8413797149777
Availability: In Stock
337,40 € s DPH 362,80 € s DPH
281,17 € bez DPH

Technické údaje:

 

- dĺžka rezu: 92 cm
- diagonálny rez: 65x65cm (max rozmer dlažby)
- hrúbka rezaného materiálu: 5 - 15 mm
- dodávaná v kartóne
- hmotnosť: 

 

Hlavné prednosti ručnej rezačky SPEED-N:

 

- Ľahká a jednoduchá na prepravu
- Hliníková podložka pre väčšiu robustnosť.
- Chromované a rektifikované oceľové vodiace lišty s antikoróznou úpravou. Väčšia trvanlivosť.
- Vystužené stavebné prvky. Vysoký lámací výkon.

 

Ručné rezačky Ruby rady SPEED su vhodné na časté rezanie glazovaných kamenín a dlaždíc a príležitostne pre porcelánové dlaždice.


Vlastnosti:

 

- S bočným dorazom pre opakované rezy a 45 stupňami štvorcov.
- Vymeniteľné rezné kolieska s rozmermi od Ø 6 mm do 10 mm.
- Priamy výhľad líniu rezu.
- Hliníková bočná opierka.

 

Popis:

 

Rada ručných rezačiek SPEED-N umožňuje časté rezanie dlaždíc a glazovaných kameninárskych obkladov a príležitostne porcelánovej kameniny - gresu.

V rade SPEED-N nájde obkladač najuniverzálnejšiu ručnú rezačku vo svojej triede.

 

Ručné rezačky SPEED-N majú dvojité vodiace lišty, ktoré ponúkajú lepšiu viditeľnosť pri rezaní a lámaní. Majú mobilný lámač, ktorý uľahčuje vykonávanie uhlových rezov.

S milimetrovým bočným dorazom pre opakované rezy a 45 ° štvorcami sa stáva kompletnou a funkčnou rezačkou pre pohodlnú a kvalitnú prácu.

 

Navyše, SPEED-N bočné podpery v základni, čo zvyšuje plochu pre ľahké rezanie dlažieb veľkých formátov.

 

Tieto ručné rezačky sú vybavené vodiacimi prvkami z pevnej, chrómovanej a rektifikovanej ocele s priemerom 18 mm, s antikoróznou úpravou na uľahčenie rezania a väčšiu trvanlivosť.

 

Jednou z vlastností tohto radu ručných rezačiek je možnosť výmeny rezných koliesok tak, aby najlepšie vyhovovali každému typu keramických dlaždíc a aby sa zabezpečila vyššia životnosť rezných koliesok. Dodáva sa s kolieskom priemeru 8 mm, je možné použiť aj rezné kolieska 6mm  a 10mm.

 

Rada SPEED-N má tri rôzne rozmery rezačiek, 62, 72 a 92 cm, vo verziách s kufrom aj bez kufra a sú ideálne na rezanie BIII dlaždíc a kameniny, a to ako pre rovné, tak diagonálne rezy, ktoré ponúkajú väčšiu presnosť rezania.

 

V tomto nástroji, rovnako ako vo väčšine katalógu RUBI, sme v procese návrhu a tvorby spolupracovali s profesionálmi a koncovými používateľmi; táto spoločná práca nám umožňuje uvoľňovať výrobky so zárukami, ktoré spĺňajú potreby našich najnáročnejších zákazníkov.

 

Firma RUBI bola vždy popredným výrobcom ručných rezačiek na obklady a dlažby, a preto ponúka každému používateľovi možnosť, ktorá dokonale vyhovuje ich potrebám. Rada ručných rezačiek SPEED-N je ďalším príkladom tohto záväzku k profesionálnym obkladačom, ktorí majú radi rezačky na mieru.

 

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu