Rubi TP-102-S ručná rezačka

Dĺžka rezu: 102 cm
    Dostupnosť:
  • skladom
  • Obj.číslo: 11900
  • EAN: 8413797119008
Availability: In Stock
510,98 € s DPH 549,44 € s DPH
425,82 € bez DPH

Profesionálna rezačka na obklady a dlažbu RUBI TP102S.

 

Technické údaje:

Dĺžka rezu: 102 cm
Po uhlopriečke možné rezať dlažbu rozmeru 70x70cm
Maximálna hrúbka rezaného materiálu: 20m
Lámacia sila: 1 000 kg
Hmotnosť: 16 kg

 

Robustná profesionálna rezačka s jednou vodiacou lištou, kvalitné rezné koliesko priemeru 22 mm s ložiskom.

 

Rubi TP93S ručná rezačka - rezná hlavaRubi TP93S ručná rezačka - rezná hlava detail

 

Rezačka je určená pre intenzívne rezanie keramickej dlažby a obkladov až do hrúbky 20mm. Vyznačuje sa mimoriadne ľahkým a presným vedením rezu.

 

Rubi TP93S ručná rezačka na obklady a dlažbuRubi TP93S ručná rezačka - podpora veľkých formátov a odpružená základňa rezačky

 

Rezačka je vybavená dorazom s meracím systémom, ktorý umožňuje ľahké meranie pri vodorovných rezoch a tiež pod uhlom 45°. Obsahuje dorazy pre jednoduché nastavenie uhlov 15, 25, 35 a 45°.

 

Rubi TP93S ručná rezačka - detail pravítkaRubi TP93S ručná rezačka - merací systémRubi TP93S ručná rezačka - doraz pravítka

 

Spodná základňa je odpružená, a je vybavená podperami na podporu veľkých formátov.

 

Rubi TP93S ručná rezačka - odpružená základňa + podpery

 

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu