RUBI TQ102 ručná rezačka na obklady a dlažbu

Dĺžka rezu: 102 cm
  Dostupnosť:
 • skladom
 • 16,80 kg
 • Obj.číslo: 14909
 • EAN: 8413797149098
Availability: In Stock
604,55 € s DPH 636,37 € s DPH
503,79 € bez DPH

Technické údaje:

 

Dĺžka rezu: 102 cm

Rez po uhlopriečke: 70x70cm

Hmotnosť: 16,8 kg

Hrúbka rezaného materiálu: 5-15mm

Lámacia sila: 800kg

Ložisková hlava - obsahuje 6 guľôčkových ložisk.

 

Video produktu:

 

 

 

Popis:

 

Ručné rezačky RUBI TQ ponúkajú profesionálnemu obkladačovi, profesionálne ľahké a presné náradie.

Rad TQ používa jednu vodiacu lištu.

Rezačky RUBI TQ sú vybavené exkluzívnym a patentovaným systémom AUTO NASTAVITEĽNÝCH ložísk, ktorý zaručuje plynulé rezanie a dokonalé vedenie rezacej hlavy. Tento systém a robustnosť lichobežníkového vedenia vyrobeného z chrómovanej ocele umožňujú profesionálnemu obkladačovi časté používanie ručných rezačiek TQ pri rezaní porcelánu (typ BIa) alebo na intenzívne rezanie glazovaných dlaždíc (typ BIII) alebo smaltovanej kameniny (typ BIIa). ,
Viacbodový lámač ručných rezačiek TQ má exkluzívny systém RUBI MAGNET. Vďaka tomu ponúkajú ručné rezačky TQ vyššiu rýchlosť použitia.

Systém MAGNET umožňuje užívateľovi používať všetky funkcie rezačky jednou rukou. Okrem toho vďaka dizajnu systému MAGNET ponúkajú TQ najlepšiu viditeľnosť rezu, akú ponúka manuálna rezačka s jednou vodiacou lištou.

Základňa zo vstrekovaného hliníka, znižuje hmotnosť stroja na uľahčenie prepravy a manipulácie bez toho, aby sa vzdala robustnosti a odolnosti stroja.

Ručné rezačky TQ preto môžu vykonávať maximálny lámací výkon až do 800 kg a sú schopné rezať dlaždice s hrúbkou medzi 5 a 15 mm.

Rukoväť ručných rezačiek TQ dáva väčšiu ergonómiu vďaka materiálu SOFT-GRIP a jeho zaoblenému dizajnu.

Rezačky TQ sú štandardne vybavené rezacím kotúčom EXTREME Ø 22 mm namontovaným na ložiskách. Povlak karbidu titánu rezacieho kolieska zvyšuje jeho výkonnosť, čo z neho robí najlepšie riešenie pre dlaždice s drsným alebo štruktúrovaným povrchom.

Dostupné modely radu TQ (66, 75 a 102) pokrývajú hlavné potreby profesionálnych obkladačov na trhu.

Hlavné body produktu

 • Mono vodiaca hlava so 6 radiálnymi ložiskami pre plynulejší a presnejší chod.
 • Systém samonastaviteľných ložísk (PATENTOVANÝ). Nevyžaduje žiadne úpravy zo strany používateľa.
 • Systém MAGNET: Lámač je blokovaný a odblokovaný jednou rukou. Vyššia rýchlosť použitia.
 • Lepšia viditeľnosť v oblasti bodovania a rezania.

RUBI TQ - hrúbka rezania 5-15mmRUBI TQ - lámacia sila 800kgRUBI TQ - hlava osadená na 6-tich ložiskách s automatickým nastavenímRUBI TQ - MAGNET - magnetické držanie lámača umožňuje prácu jednou rukouRUBI TQ - hladké a precízne rezanieRUBI TQ - precízne meranie uhlov, najčastejšie uhly sa dajú jednoducho nastaviť aretáciouRUBI TQ - najlepšia viditeľnosť pri rezaní rezačkou s jednou vodiacou lištou

Materiály

 • Ideálne na profesionálne rezanie porcelánovej kameniny (AIa / BIa) a INTENSIVE dlaždice (BIII) a smaltovanej kameniny (BIIa).

Vlastnosti

 • Vodítko z trapézového chrómu.
 • Otočná konzola so stredovým čapom. Presnejšie uhlové rezy.
 • Hliníková vstrekovacia základňa pre väčšiu robustnosť.
 • S bočným dorazom pre opakujúce sa rezy a úzke prúžky.
 • Vybavený 2 prídavnými hliníkovými ramenami pre veľkoformátové dlaždice.
 • Rukoväť s mäkkou rukoväťou pre väčšiu ergonómiu a komfort.
 • Vybavené 22 mm rezacím kolieskom PLUS EXTREME. Na dlaždice s drsným alebo štruktúrovaným povrchom. Kompatibilný s 22 mm (ref. 18914) pre dlaždice s hladkými povrchmi.

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu