RUBI profesionálne náradie pre obkladačov

Profesionálne náradie pre obkladačov - Ručné rezačky, Diamantové kotúče, Vrtáky, Korunky, Diamantové píly - predaj, servis

Diamantové kotúče Mokré rezanie CPX

3 položiek

Diamantové kotúče na rýchle rezanie tvrdých obkladov a dlažieb Rubi CPXJ-SLOT - CPX diamantové kotúče RUBI pre porcelánové dlaždice (gres), sú špeciálne navrhnuté tak, aby ponúkli vysokú rýchlosť rezu a zároveň vysokú kvalitu rezu.

 

Diamantový kotúč CPX sa odporúča predovšetkým na priame rezy v porcelánových dlaždicach a predovšetkým v tých pracovných miestach vyžadujúcich vysokú rýchlosť rezania bez toho, aby sa obetovali vysoké úrovne výkonu a kvality.

 

Vďaka svojej malej hrúbke sa diamantový kotúč CPX od firmy RUBI neodporúča pre pokosové rezy.

 

Rezanie veľmi tvrdých porcelánových dlaždíc je veľmi náročná práca, a to ako pre materiál, tak aj pre kotúč a samozrejme pre užívateľa.

Vďaka segmentu typu J-SLOT, diamantový kotúč CPX od firmy RUBI zvyšuje rýchlosť rezania veľmi tvrdých porcelánových dlaždíc a zároveň znižuje napätie spôsobené počas rezania.

 

Takto je zaručená rýchlosť aj výkonnosť a robia sa výrazne ľahšie rovné rezy do porcelánových dlaždíc, pri zachovaní vinikajúcej kvality rezu.

 

Prostredníctvom laserového zvárania sme vytvorili spojenie medzi diamantovým segmentom a oceľovým jadrom kotúča RUBI CPX, čo je zárukou kvality a bezpečnosti pre užívateľa.

Produkty

 • 30964 jslot cpx 200 pro

  Rubi CPX 200 mm Pro

  Technické údaje: Priemer: 200mm, otvor: 25,4mm, hrúbka: 1,6mm, výška segment: 7mm   VlastnostiDiamantový kotúč CPX odporúčame na rezanie jemných porcelánový

  54,09 € s DPH
 • 30962 jslot cpx 250 pro

  Rubi CPX 250 mm Pro

  Technické údaje: Priemer: 250mm, otvor: 25,4mm, hrúbka: 1,6mm, výška segment: 7mm   VlastnostiDiamantový kotúč CPX odporúčame na rezanie jemných porcelánový

  64,92 € s DPH
 • 30963 jslot cpx 300 pro

  Rubi CPX 300 mm Pro

  Technické údaje: Priemer: 300mm, otvor: 25,4mm, hrúbka: 1,6mm, výška segment: 7mm   VlastnostiDiamantový kotúč CPX odporúčame na rezanie jemných porcelánový

  109,55 € s DPH
cart