Rubi TX710MAX ručná rezačka

Dĺžka rezu: 71 cm
    Dostupnosť:
  • skladom
  • 26 kg
  • Obj.číslo: 17909
  • EAN: 8413797179095
Availability: In Stock
684,26 € s DPH 735,77 € s DPH
570,22 € bez DPH

Technické údaje:

 

Dĺžka rezu: 71 cm

Dĺžka rezu - diagonálne: 50x50 cm

Hrúbka rezaného materiálu: 3 - 21 mm

Lámacia sila: 1200 kg

Dodávané vrátane transportného kufra

Hmotnosť: 13,3 kg

 

 

Popis rezačky:

 

Rubi TX-Max ručné rezačkyProfesionálne ručné rezačky na obklady a dlažbu RUBI TX Max.

 

Táto rada ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ideálna pre intenzívne rezanie všetkých druhov obladov a dlažieb. 

 

Modely TX-Max vďaka svojmu vysokovýkonnému viacbodovému lámaciemu mechanizmu a presnému meraciemu systému umožňujú jednoduché a rýchle rezanie aj pod uhlom.

 

Vysoká lámacia sila - 1200kg - umožňuje ľahké rezanie aj veľmi tvrdých a hrubých gresových obkladov a dlažieb.

Rubi RX-Max detail na vodiace lišty

 

Oproti modelom TX-N majú zosilnené vodiace lišty priemeru 30mm, vďaka čomu patria k najrobustnejším rezačkám.

 

Lámací mechanizmus umožňuje používanie rezačky jednou rukou, je možné ho nastaviť do rôznej výšky a pohodlne rezať tenké materiály, a tiež aj hrubé - od 3mm až do 21 mm.

 

Rezačky sú vybavené odpruženým stolom a tiež podperami pre veľké formáty. 

 

Všetky modely TX-Max sú vybavené bočným dorazom pre opakované rezy, 2 rezné kolieska 8mm a 22mm EXTREME a samozrejme aj transportným kufrom. Model TX-Max 1250 je navyše vybavený rukoväťou a kolieskami pre jednoduchú manipuláciu na stavenisku.

 

Hlavné výhody:

 

- Nastaviteľný lámač a systém spúšte umožňuje veľmi jednoduché ovládanie rezačky jednou rukou.

- Veľká účinnosť celého systému.

- 1200 kg lámacia sila, na rezanie aj tých najtvrdších materiálov.

- Umožňuje rezanie aj lámanie jednou rukou.

- Vďaka jednoduchej a veľmi robustnej konštrukcii sú tieto rezačky vhodné aj do požičovní náradia.

 

Rubi TX1250Max - produktové video:

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu