Rubi Slim System Cutter ručná rezačka na veľké formáty

    Dostupnosť:
  • 2 dní
  • Obj.číslo: 18911
  • EAN: 8413797189117
Availability: In Stock
428,11 € s DPH
353,81 € bez DPH

Technické údaje:

 

Dĺžka rezu: 310cm

Hrúbka rezu: 3 - 8mm

Rezačka dodávaná v prepravnej taške

Hmotnosť: 6,9 kg

 

Rubi Slim Cutter Systém - rezačka na veľké formáty dlažbyRubi Slim Cutter Systém - rezačka na veľké formáty dlažby - vodiace lištyRubi Slim Cutter Systém - rezačka na veľké formáty dlažby - rezanie

 

Výhody:

- dĺžka rezu 310 cm, možné zvíšiť pridaním ďaľšieho vodítka

- umožňuje rovný rez bez odchýlok

- vysoký výkon

- postupné oddeľovanie materiálu, čím sa znižuje riziko poškodenia

 

Materiály:

- určená na ručné rezanie veľkoplošných porcelánových - gresových dlažieb s hrúbkou 3 - 8 mm

 

Rubi Slim Cutter Systém - rezačka na veľké formáty dlažby - rezanie dlažbyRubi Slim Cutter Systém - rezačka na veľké formáty dlažby - balenie

 

Pre lámanie hrubších obkladov - nad 8mm - odporúčame SLIM BRAKER.

Vlastnosti:

- dĺžka rezu 310cm, možné rozšíriť pridaním vodítok

- vodítka zo silikónovími šnúrami, ktoré sú osadené vo vodiacich lištách a upevňovacích podložkách zabezpečujú presné rovné rezy bez odchýlky

- rezné koliesko z karbidu wolfrámu osadené na ložisku, s priemerom 22mm, ponúka vysoký výkon a kvalitný rez

- separačný systém pomocou nastaviteľných klieští zaisťuje postupné lámanie dlažby, čím sa znižuje riziko poškodenia

 

Sada obsahuje:

- 3ks vodiace lišty 110cm

- kliešte na lámanie rezanej dlažby 2 ks

- prísavky na poistenie vodiacej lišty - 2 ks

- reznú hlavu s rezným kolieskom na ložisku priemeru 22mm

 


Ručné rezačky RUBIFirma RUBI v roku 1951 vynašla ručné rezačky keramických dlaždíc a dnes máme najlepší a najkompletnejší sortiment nástrojov a príslušenstva na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc a iných materiálov na steny a podlahy.

 

V priebehu času sa spoločnosť RUBI stala svetovým lídrom vo výrobe nástrojov na rezanie a upevňovanie keramických dlaždíc, ktoré vo veľkej miere podporujú dizajn a inovácie v širokej škále ručných rezačiek. Vďaka práci a spolupráci všetkých oddelení v spoločnosti a veľkej lojalite našich zákazníkov, rozptýlených po celom svete, sme si vedomí požiadaviek a špecifických potrieb každého trhu. Z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame výrobky a nástroje, ktoré sú prispôsobené každému typu trhu a ktoré spĺňajú potreby profesionálov.

 

Hlavnou výhodou ručných rezačiek na obklady a dlažbu je ich pracovná rýchlosť. Rezanie keramických dlaždíc je záležitosťou sekundy v porovnaní s elektrickými rezačkami.

 

Výhody rezania keramických dlaždíc pomocou ručného náradia zahŕňajú aj čistenie, pretože môžeme urobiť veľa rezov, pretože nepotrebujeme vodu ani nevytvárame prach.

 

Ďalšou výhodou rezania keramických dlaždíc pomocou ručného nástroja je to, že nepotrebujeme elektrickú energiu. To nám umožňuje pracovať kdekoľvek na mieste bez toho, aby sme museli mať v blízkosti elektrickú energiu.

 

Na rozdiel od elektrického náradia, ručné rezačky dlaždíc nevyžadujú chladenie vodou. To nám dáva veľkú autonómiu, pokiaľ ide o prácu tam, kde chceme bez toho, aby sme potrebovali vodu a tiež aby okolie nebolo mokré alebo špinavé.

 

Zaujímavým bodom ručných rezačiek dlažby je nízka cena spotrebného materiálu. Rezné kolieska sú lacné a majú dlhú životnosť, môžeme s ním urobiť veľa rezov, lacno, rýchlo a ľahko.

 

Ručné rezačky dlaždíc sú veľmi bezpečné nástroje, pretože neobsahujú ostré časti, ktoré by mohli prísť do kontaktu s telom. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že sú vždy prvou voľbou pre profesionálnych obkladačov.

Súbory na stiahnutie

Informácie o technických charakteristikách, dodávke, krajine výroby, a vzhľade tovaru slúžia len na informačné účely a sú založené na najnovších informáciách dostupných v čase uverejnenia.
Menu